.@RSzeremietiew w #PopołudnieWNET o Strajku Kobiet: Będziemy to wspominali jako wielki okres zamętu, którego uczestnicy będą się wstydzić, że dali się tak nabrać.#RadioWNET
— RadioWnet (@RadioWNET) February 2, 2021
Jak mówi prof. Romuald Szeremietiew, w Strajku Kobiet jest mało sensu. Będziemy go wspominać jako okres zamętu. Określa SK jako rodzimych hunwejbinów. Wskazuje na pojawiające się incydentalnie rozróby.
.@RSzeremietiew w #PopołudnieWNET o Strajku Kobiet: To co się dzieje gdzie nie gdzie – to nie jest tak, że cała Polska jest wstrząsana, to tylko takie wrażenie – to tylko protesty w kilku miastach i one głównie odbywają się w mediach społecznościowych, ponieważ tam się reklamują.





