Demonstracja i „Greenexit”
Zbigniew Przybysz, przedsiębiorca i właściciel firmy Kram, komentował na antenie Radia Wnet manifestację Solidarności przeciwko polityce klimatycznej Unii Europejskiej. Jak mówił, protest pokazał, że wiele osób w Polsce myśli podobnie o kierunku zmian gospodarczych i energetycznych w Europie.
– Wiesz, że jest nas dużo, mimo wszystko. Mimo że media tego nie pokazują, czy głównego nurtu, czy nie głównego nurtu, jest nas jednak dużo myślących podobnie. I mam nadzieję, jestem przekonany, że wcześniej czy później dojdzie do tego Greenexit – mówił Przybysz.
Przedsiębiorca pozytywnie odnosił się do pojęcia „Greenexit”, które wcześniej w audycji pojawiło się w rozmowie z Rafałem Wosiem. W jego ocenie coraz więcej osób zaczyna otwarcie kwestionować kierunek unijnej polityki klimatycznej.






