Wygląda to bardzo słabo”
Paweł Jabłoński, poseł PiS i były wiceszef Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ocenił, że rząd nie przygotował się na eskalację sytuacji w Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Nie było wyraźnego ostrzeżenia przed wyjazdami. Teraz reakcja jest spóźniona
Jego zdaniem samo odsyłanie obywateli do infolinii i systemu Odyseusz to za mało.
https://wnet.fm/2026/03/02/bejrut-po-nocnym-nalocie-ludzie-w-sekunde-spakowali-dobytek-i-zakorkowali-cale-miasto/





