Minister finansów i gospodarki rozesłał pod koniec roku pismo dotyczące realizacji budżetu i wydatkowania środków w grudniu. Jak relacjonuje Tomasz Żółciak, dziennikarz portalu Money.pl, dokument trafił bardzo szeroko – nie tylko do ministrów, ale także do wojewodów, organów kontroli, sądów oraz samorządowych kolegiów odwoławczych.
To jest takie pismo, które zostało przesłane, jak to się mówi kolokwialnie, do wszystkich świętych
– mówił Żółciak.





