Kontrola poselska w Szpitalu Południowym
Poseł Janusz Cieszyński informuje, że wraz z parlamentarzystami PiS przeprowadził kolejną wizytę kontrolną w Szpitalu Południowym. Jak podkreślił, była to już trzecia taka kontrola.
– To już trzecia kontrola poselska, którą tam przeprowadzaliśmy – mówi.
Polityk dodaje, że celem wizyty było sprawdzenie działań prokuratury w związku z trwającymi postępowaniami.

Po głośnych doniesieniach dotyczących Szpitala Południowego w Warszawie poseł PiS Łukasz Kmita przekonuje, że ujawnione …
„Prokuratura nie była w szpitalu”
Najmocniejszy zarzut dotyczył braku działań śledczych na miejscu.






