W Buenos Aires piłka była wszędzie. Ciągle słyszałam pytania: komu kibicuję
wspomina Małgorzata Kleszcz, która tuż przed Wielkanocą wróciła z wyprawy „Wnet dookoła świata”, organizowanej we współpracy z Fundacją Misyjną Salvatti.
https://wnet.fm/2025/04/08/kto-byl-lepszy-maradona-czy-pele-w-buenos-aires-nikt-nie-zadaje-takiego-pytania/





