Posłuchaj całej rozmowy:
Kończy się waszyngtoński etap podróży Wnet Dookoła świata. Małgorzata Kleszcz jest już na przedostatnim odcinku wyprawy – następnym i ostatnim będzie Rzym.
Jestem teraz w Waszyngtonie – to ostatni przystanek mojej samotnej podróży, choć muszę powiedzieć, że samotna się nie czułam. Stoję właśnie w sercu stolicy Stanów Zjednoczonych, a właściwie – jak się formalnie mówi – w Dystrykcie Kolumbia, czyli Washington D.C





