Teraz na antenie:
Radio Wnet
Polska

Waldemar Prusik po remisie polskich piłkarzy z Chorwacją: gra obronna całego zespołu wciąż pozostawia wiele do życzenia

Nie powinniśmy tracić tylu bramek, ale doprowadzenie do remisu od stanu 1:3 to naprawdę pozytywny sygnał - mówi były kapitan reprezentacji Polski.
Waldemar Prusik po remisie polskich piłkarzy z Chorwacją: gra obronna całego zespołu wciąż pozostawia wiele do życzenia

Piotr Zieliński / Fot. Szymon Dąbrowski

15 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie prowadzona przez Michała Probierza reprezentacja Polski w piłce nożnej zremisowała z Chorwacją 3:3. Były piłkarz Śląska Wrocław Waldemar Prusik ocenia, że selekcjoner powinien grać ustawieniem z czterema obrońcami, jeżeli chce zredukować liczbę traconych bramek.

Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!

 

Szekspir pod gwiazdami

Przeczytaj więcej

Waldemar Żurek i akolici – poza logiką klasyczną. Sędzia Michał Lasota diagnozuje polski wymiar sprawiedliwości
Waldemar Żurek i akolici – poza logiką klasyczną. Sędzia Michał Lasota diagnozuje polski wymiar sprawiedliwości
Koniec „farmy Giertycha”? Publicyści mówią o politycznym trzęsieniu ziemi
Koniec „farmy Giertycha”? Publicyści mówią o politycznym trzęsieniu ziemi
„Atomowy” atak ZPG Beaty Marczak na PG Waldemara Żurka
„Atomowy” atak ZPG Beaty Marczak na PG Waldemara Żurka