Jak mówi Andrzej Padewski, największe straty poniósł klub ze Stronia Śląskiego, którego obiekty „zostały zmiecione z powierzchni ziemi”. Wskazuje, że w obliczu kataklizmu
Mam nadzieję, że niedługo będę mógł się podzielić wiadomościami o wsparciu ze strony Ekstraklasy
Każdy, kto chce zadeklarować wsparcie może zgłoscić się na adres e-mail: [email protected]
Prezes Dolnośląskiego ZPN podkreśla, że kluby, które chcą wrócić do gry po naprawieniu szkód powodziowych, będą mogły zrobić to na własnych zasadach, a władze związkowe pomogą dostosować terminarz gier do ich potrzeb.





