https://open.spotify.com/episode/55qk9pDW3OpbhLN06yYbhI?si=bbdeeeb4b7d44817
W poniedziałek Telewizja Polska SA w likwidacji skierowała do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa mającego polegać na „niedopełnieniu obowiązków i przekroczeniu uprawnień przez osoby pełniące funkcje kierownicze, które wspólnie i w porozumieniu zamawiały usługi informatyczne”. Chodzi o byłe kierownictwo telewizji Biełsat, w tym Agnieszkę Romaszewską.
Była prezes Biełsatu odniosła się do oskarżeń w mediach społecznościowych.
OŚWIADCZENIE w sprawie pomówień ze strony TVP o oszustwa i malwersacje




