Teraz na antenie:
Radio Wnet
Historia

Czy warto iść na film „Czerwone maki”? Komentarz Grzegorza Milko

"Myślę, że młodzież nie będzie chciała chodzić na ten film"
Czy warto iść na film „Czerwone maki”? Komentarz Grzegorza Milko

Fot. Radomił (CC A-S 3.0), Wikipedia

Iga Świątek w ćwierćfinale turnieju w Madrycie okazała się lepsza od Brazylijki Beatriz Hadad Mai ( 4:6, 6:0, 6:2)

Naszą mistrzynię absolutnie stać na zwycięstwo w turnieju rozgrywanym w stolicy Hiszpanii

Czy warto pójść do kina na film „Czerwone maki”? Również o tym w korespondencji Grzegorza Milko.

Nie wiadomo, co chciał przekazać reżyser. […] W@ filmie nie było wystarczająco dużo prawdy historycznej […] Myślę, że młodzież nie będzie chciała chodzić na ten film.

Szekspir pod gwiazdami

https://open.spotify.com/episode/42CENsfjDkpP6Jhcy8JUUm?si=6b5762c966ef4b73

Wspieraj Autora na Patronite

 

Przeczytaj więcej

Europa nie odkryła Wołynia! Europa odkryła, że nie da się już udawać, że sprawa zbrodni na Wołyniu nie istnieje! Felieton
Europa nie odkryła Wołynia! Europa odkryła, że nie da się już udawać, że sprawa zbrodni na Wołyniu nie istnieje! Felieton
Zatyle – zapomniana tragedia pasażerów pociągu. Cień zbrodni ukraińskich nacjonalistów na Roztoczu
Zatyle – zapomniana tragedia pasażerów pociągu. Cień zbrodni ukraińskich nacjonalistów na Roztoczu
Palmiry. Las, w którym Niemcy próbowali pogrzebać polską przyszłość.
Palmiry. Las, w którym Niemcy próbowali pogrzebać polską przyszłość.