
– Konsekwentnie powtarzam od lat, że należy dążyć do procesów deregulacyjnych i wzmacniania małych i średnich miast, bo w nich jest siła, która zdecyduje w finale o przyszłości Polski. Takie miasta jak Zamość maja w sobie wielki potencjał, który trzeba wreszcie zacząć wykorzystywać w skali makro – mawia prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.
Prezydent miasta Andrzej Wnuk mówi, że:
„absolutnie wszystko można powiedzieć, przeinaczyć i spotwarzyć czarnym pijarem w czasie kampanii przed II turą, ale faktów pod postacią zrealizowanych inwestycji, pozyskanych środków i zmieniającego się na lepsze wizerunku Zamościa nie da się zakrzyczeć i skryć pod czarnym pijarem”.
Prezydent Andrzej Wnuk podkreśla, że za jego rządów Zamość pozyskał na ważne inwestycje prawie 1 miliard złotych:




