Powinniśmy zredukować administrację państwową o połowę, a potem zwiększyć wynagrodzenia.
Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!


Marek Jakubiak / Fot. Konrad Tomaszewski, Radio Wnet
Powinniśmy zredukować administrację państwową o połowę, a potem zwiększyć wynagrodzenia.
Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!

https://wnet.fm/2023/05/10/gierej-zbigniewowi-ziobro-nie-oplaca-sie-machanie-szabelka-to-on-bedzie-rozliczony-jako-pierwszy-po-wygranej-opozycji/