Paweł Sałek wskazywał na konsekwencje jakie może nieść dla Polski zbyt szybkie wprowadzanie w Polsce założeń Zielonego Ładu. Jego zdaniem może to odbić się na kondycji gospodarczej naszego kraju.
.@Pawel_Salek w #PoranekWNET: Polityka unijna wymusza na polskim systemie elektro-energetycznym pewne zmiany, które w mojej ocenie idą zbyt szybko. Nagłe odejście od energetyki węglowej dla polskiej gospodarki może być bardzo trudne.#RadioWNET
— RadioWnet (@RadioWNET) March 3, 2021





