.@Ireneusz_Zyska w #PoranekWNET: Polska Strategia Wodorowa zakłada rozwój technologii wodorowych i ich większy udział do roku 2030.#RadioWNET
— RadioWnet (@RadioWNET) February 10, 2021
Paliwem przyszłości ma być wodór – twierdzi Ireneusz Zyska wskazujący, że Ministerstwach Klimatu, Rozwoju, Finansów trwały prace zakończone wypracowaniem strategii wykorzystania w energetyce tego surowca. Będzie on pochodził z paliw kopalnianych. Obecnie opracowywana jest technologia wytwarzania niskoemisyjnego wodoru.





