Magdalena Wilk wskazuje, że coraz częściej sądy stwierdzają niekonstytucyjność polskiego reżimu sanitarnego. Mówiło się o tym już w marcu.
Magdalena #Wilk w #PopołudnieWNET: Kluczowym jest wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu (…) który bardzo dokładnie i wszechstronnie przeanalizował ten problem niekonstytucyjności obostrzeń. #RadioWNET
— RadioWnet (@RadioWNET) January 14, 2021





