Waldemar Jakson opowiada, jak wygląda jego praca na stanowisku burmistrza Świdnika:
Jeśli chodzi o samorząd, to otoczenie zawsze jest burzliwe, nieustannie są nowe wyzwania, stąd ta praca jest bardzo ciekawa. Nie ma kadencji podobnej do kadencji.
Gość „Poranka WNET” mówi, że ostatnio udało się w mieście otworzyć nowy kompleks sportowo-rekreacyjny, na który, z powodu braku finansowania zewnętrznego, trzeba było wyłożyć 50 mln zł z budżetu miasta.





