Wojciech Jakóbik komentuje fakt, że Gazprom podporządkował się wyrokowi trybunałowi arbitrażowemu w Sztokholmie
Jesteśmy już po tej stronie gazowej kurtyny, która radzi sobie z Rosją.
Ekspert omawia sytuację energetyczną Białorusi, która nie posiada nawet własnych rurociągów i jest całkowicie uzależniona od wielkiego wschodniego sąsiada.
Wschodnie gry energetyczne już nas nie dotyczą.





