Jarosław Sachajko relacjonuje ostatnie posiedzenie zespołu parlamentarnego ds. cyberbezpieczeństwa. Wyraża zaniepokojenie stukrotnym podwyższeniem norm promieniowania elektromagnetycznego. Twierdzi, że władze ukrywają informacje o realnym wpływie sieci 5G na zdrowie ludzi:
Rząd dalej traktuje nas jako chłopów pańszczyźnianych, nie mówiąc nam prawdy.
Parlamentarzysta oskarża Ministerstwo Zdrowia o ukrywanie raportu Instytutu Medycyny Pracy, z którego wynika, ze w wielu krajach normy promieniowania elektromagnetycznego w wielu krajach są niższe niż w Polsce. Postuluje stworzenie przestrzeni wolnych od promieniowania elektromagnetycznego, ponad milion Polaków cierpi bowiem na elektrowrażliwość. Poseł Sachajko zapewnia, że budowa sieci 5G w Polsce przy utrzymaniu obecnych norm promieniowania elektromagnetycznego jest jak najbardziej możliwa.
Wysłuchaj cały rozmowy już teraz!
![Jarosław Sachajko: Rząd dalej traktuje nas jak chłopów pańszczyźnianych [VIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpanel.wnet.fm%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F02%2FSachajko-Jaros%C5%82aw-3.jpg&w=1920&q=75)




