Minister Emilewicz: Do 2020 r. w 2-3 miastach powinno być 5G. Postęp jest nieunikniony [VIDEO]
Pierwszy pilotaż sieci 5G rozpoczął się już w tym roku w Łodzi - mówi minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Komentowała również program Prawa i Sprawiedliwości.
Jadwiga Emilewicz / Fot. Konrad Tomaszewski, Radio WNET
Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.