Na kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem roku szkolnego premier Mateusz Morawiecki razem z minister edukacji Anną Zalewską oraz minister rodziny Elżbietą Rafalską, podsumował przebieg realizacji programu „Wyprawka Plus”. Jak podkreślił przedstawiciele rządu, skala zainteresowania programem, pokazuje, jak bardzo przyjęte rozwiązania były potrzebne.
Wskaźnikiem jak bardzo ten program był potrzeby, świadczy fakt, że ponad 2,5 mln z 3,5 uprawnionych rodzin zgłosiło się po świadczenie z Wyprawki, to pokazuje, jak bardzo był ten program potrzeby – podkreślił premier Mateusz Morawiecki.



![Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpanel.wnet.fm%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FAndrij-Sadowy-nazi-gest-.png&w=3840&q=75)

