Wczoraj najmłodszy poseł PiS Łukasz Rzepecki wystąpił w Sejmie, stanowczo sprzeciwiając się wprowadzeniu opłaty paliwowej.
– Odbyło się głosowanie nad tą ustawą i tak jak obiecałem, zrobiłem. Byłem przeciwny temu projektowi, tak jak zapowiadałem to wcześniej – powiedział w Poranku Wnet Łukasz Rzepecki. Przypomniał, że z mównicy sejmowej apelował do swoich kolegów i koleżanek:
„Ta ustawa jest zła, antyludzka i antyobywatelska. Dlatego z tego miejsca chciałbym zaapelować do moich koleżanek i kolegów z Prawa i Sprawiedliwości, do kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości, żebyście wycofali państwo podpisy pod tą ustawą”.



![Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpanel.wnet.fm%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F10%2FG4AxSMIW8AAahb5-scaled.jpeg&w=3840&q=75)

