Zdaniem komentatorów politycznych Koalicja Obywatelska popełnia poważne błędy w zarządzaniu kryzysem wokół Szpitala Południowego. Największym problemem ma być chaos komunikacyjny.
— Oni stracili nerwy — ocenia Piotr Matczuk.
KO ma problem z komunikacją
Zdaniem eksperta politycy obozu rządzącego zamiast uspokajać sytuację, generują coraz większy chaos.
— Mamy kakofonię przekazów — mówi.








