Mieszkańcy chcieli wyjaśnień
Jednym z głównych tematów sesji Rady Miasta Warszawy była sprawa Szpitala Południowego. Zdaniem radnych Prawa i Sprawiedliwości mieszkańcy oczekiwali konkretnych odpowiedzi, jednak ich nie otrzymali.
– Na razie to, co się dzieje na Radzie Miasta, jest po prostu żenujące. Pan prezydent nie szanuje warszawiaków i nas – mówi radna Pragi-Południe Justyna Kierył.
Jak podkreślała, część zainteresowanych osób miała problem z udziałem w obradach. Według niej można było zorganizować sesję w większej przestrzeni, aby umożliwić obecność wszystkim mieszkańcom zainteresowanym sprawą.

– Pani redaktor z TVP Info nie powiedziała widzom prawdy o tym, dlaczego lekarz nie chciał zeznawać – alarmuje publicyst…
Krytyka wystąpień władz miasta
Radne zwracały uwagę, że podczas obrad zabrakło konkretnych informacji dotyczących samej afery.






![Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpanel.wnet.fm%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F10%2FG4AxSMIW8AAahb5-scaled.jpeg&w=3840&q=75)
