„To dopiero wierzchołek góry lodowej”
Piotr Nisztor nie ma wątpliwości, że sprawa Szpitala Południowego dopiero się rozpędza.
To jest wierzchołek góry lodowej. Ja sam pracuję nad kilkoma wątkami tej sprawy i powiem szczerze, że włos na głowie się jeży – mówi dziennikarz.
Jak dodaje, skala nieprawidłowości ma być znacznie większa, niż wynikałoby to z dotychczasowych doniesień.

Afera wokół warszawskiego Szpitala Południowego może okazać się jednym z najpoważniejszych problemów wizerunkowych Koali…
„Sprawa powinna być prześwietlona”
W rozmowie pojawia się także wątek funkcjonowania SOR-u i opieki nad pacjentami.





