Napięcia wokół prezydenta
Piotr Semka przyznaje, że sytuacja wewnątrz obozu prawicy robi się coraz bardziej napięta. Jego zdaniem część polityków PiS z dużą rezerwą patrzy na relacje Karola Nawrockiego ze środowiskiem Mateusza Morawieckiego.
– Część PiS jest za Morawieckim, a część jest nieufna wobec Morawieckiego – mówi publicysta.
Jak tłumaczy, niektórzy politycy odebrali gesty prezydenta wobec byłego premiera jako wyraźny sygnał polityczny.
Semka krytykuje publiczne spory
Publicysta nie ukrywa zdziwienia, że konflikt został wyciągnięty do mediów. Jego zdaniem takie sytuacje powinny być rozwiązywane poza kamerami.








