Na pewno Paulinie Hennig-Klosce jest bliżej do Koalicji Obywatelskiej niż Katarzynie Pełczyńskiej-Nałęcz
wskazuje Michał Kolanko, analizując sytuację w ugrupowaniu utworzonym przez Szymona Hołownię. Trudności tej formacji narosły przy okazji wyborów nowego przewodniczącego, które jak do tej pory nie przyniosły rozstrzygnięcia – konieczna będzie druga tura, a dodatkowo stały się obiektem ingerencji zewnętrznej.
Za nami pierwsza tura wyborów na przewodniczącego @PL_2050 . I jest dobrze:) Dziękuję za wszystkie głosy!
No i chyba widać jasno, że ingerencje w nasze wewnętrzne wybory nie przynoszą pożądanego rezultatu:). Szczerze mówiąc mam wrażenie, że wręcz odwrotnie.





