Pytany przez Krzysztofa Skowrońskiego o to, co dobrego wydarzyło się w 2025 roku, prof. Ryszard Legutko odpowiada krótko: „nic dobrego się nie wydarzyło”. Choć zaraz zaznacza, że udało się obronić Rzeczpospolitą, która ciągle trwa.
Pewnie to niemało, ale ogólnie rzeczy nie idą ku lepszemu, więc powinniśmy być ciągle bardzo uważni
– mówi filozof.






