To się rzadko zdarza, żeby twórcy byli zadowoleni ze swojego dzieła, ale kiedy słucham tej płyty, mam poczucie, że stworzyliśmy coś dojrzałego. To jedna z moich najlepszych płyt – w pierwszej piątce z dwudziestu kilku, które nagrałem
mówi szczerze, bez fałszywej skromności Piotr Banach, założyciel zespółów Hey i Indios Bravos, a od 10 lat 1/2 duetu BAiKA.
Tutaj do wysłuchania rozmowa z Kafi i Piotrem:




