W rozmowie z Katarzyną Adamiak wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak stwierdza, że migranci zagościli na ulicach polskich miejscowości i będzie ich coraz więcej.
Musimy sobie to powiedzieć zupełnie wprost: mamy rząd totalnych hipokrytów, którzy przyzwalają na nielegalną imigrację w Polsce. Następnie ją legalizują, przyjmując wnioski o azyl. Legalizują tych imigrantów w ogromnych ilościach. Z najnowszych danych publikowanych przez Eurostat dowiadujemy się, że jest to kilkanaście tysięcy rocznie. A więc to daleko wykracza poza liczby, którymi Polaków straszono w poprzednich kampaniach wyborczych
– ocenia polityk.





![Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpanel.wnet.fm%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FAndrij-Sadowy-nazi-gest-.png&w=3840&q=75)