Przyczyny porażki z Finlandią
Graliśmy zbyt defensywnie, bo czasami się zdarzało, że zostawało czterech obrońców na jednego zawodnika i dlatego ta nasza siła z przodu była niewystarczająca
mówi Stefan Majewski w rozmowie z Grzegorzem Milko, podsumowującej mecz eliminacji do mistrzostw świata w Helsinkach, przegrany z Finlandią 1
Konflikt Probierz-Lewandowski
Obie strony muszą się gadać, obojętnie kto to będzie. Oczywiście bardzo trudne zadanie jest dla prezesa. Pan prezes Kulesza musi być osobą rozstrzygającą i musi się spotkać zawodnik z trenerem, żeby zostało to w sposób prawidłowy zakończone.
/awk





