Teraz na antenie:
Radio Wnet
Polska

Forum G2 we Wrocławiu. Pozostały jeszcze darmowe bilety dla patronów Radia Wnet

Warto wziąć udział w Forum, by posłuchać tak znamienitych prelegentów jak Michał Dworczyk, Marek Budzisz czy Jacek Bartosiak - mówi prezes Krajowej Izby Przemysłu Obronnego Artur Pawlak.
Forum G2 we Wrocławiu. Pozostały jeszcze darmowe bilety dla patronów Radia Wnet

Tarczyński Arena we Wrocławiu / Fot. Mariusz Cieszewski / Ministry of Foreign Afffairs, Flickr, Attribution-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-ND 2.0)

Osoby chętne, by wziąć udział w Forum, mogą rejestrować się tutaj.

https://wnet.fm/2025/06/09/forum-g2-juz-12-czerwca-we-wroclawiu-do-rozdania-20-darmowych-biletow-dla-patronow-radia-wnet/

Przeczytaj więcej

Prokurator Opitek: Projekt ustawy o biegłych sądowych to wizja gąszczu instytucjonalnego i proceduralnego
Prokurator Opitek: Projekt ustawy o biegłych sądowych to wizja gąszczu instytucjonalnego i proceduralnego
Kolejki do lekarzy i polityczna burza. Gursztyn: wyborcy KO zaczynają mieć kłopot
Kolejki do lekarzy i polityczna burza. Gursztyn: wyborcy KO zaczynają mieć kłopot
Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Michał Moskal: „Bardzo bym chciał, żeby się tak wydarzyło”
Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Michał Moskal: „Bardzo bym chciał, żeby się tak wydarzyło”