W rozmowie z Łukaszem Jankowskim Emilia Wierzbicki mówi, że w ciągu czterech dni Karol Nawrocki odwiedził trzy województwa i 22 powiaty, a każdego dnia odbywały się konferencje prasowe.
Te konferencja czasami trwają nawet godzinę. Karol Nawrocki odpowiada na pytania wszystkich dziennikarzy. Był ostatnio w podcascie u Żurnalisty, potwierdził, że pojawi się w Kanale Zero. Będą też inne podcasty, ale nie chcę na razie zdradzać szczegółów
– powiedziała Wierzbicki.





![Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpanel.wnet.fm%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FAndrij-Sadowy-nazi-gest-.png&w=3840&q=75)