Teraz na antenie:
Radio Wnet
Polska

Emilia Wierzbicki: Decyzja w sprawie udziału Karola Nawrockiego w debacie w TVP jeszcze nie zapadła

Rzeczniczka prasowa Karola Nawrockiego zdradza, że w sztabie kandydata nie zapadła do tej pory decyzja co do ewentualnego jego udziału w debacie prezydenckiej w TVP w stanie likwidacji.
Emilia Wierzbicki: Decyzja w sprawie udziału Karola Nawrockiego w debacie w TVP jeszcze nie zapadła

Emilia Wierzbicki / Fot. Konrad Tomaszewski, Radio Wnet

W rozmowie z Łukaszem Jankowskim Emilia Wierzbicki mówi, że w ciągu czterech dni Karol Nawrocki odwiedził trzy województwa i 22 powiaty, a każdego dnia odbywały się konferencje prasowe.

Te konferencja czasami trwają nawet godzinę. Karol Nawrocki odpowiada na pytania wszystkich dziennikarzy. Był ostatnio w podcascie u Żurnalisty, potwierdził, że pojawi się w Kanale Zero. Będą też inne podcasty, ale nie chcę na razie zdradzać szczegółów

– powiedziała Wierzbicki.

Szekspir pod gwiazdami

https://wnet.fm/2025/03/11/mariusz-staniszewski-pis-i-karol-nawrocki-nie-maja-dobrej-odpowiedzi-na-bezprawie-rzadu-tuska/

Prowadzący audycję zapytał rzeczniczkę o plany Karola Nawrockiego co do debat telewizyjnych.

Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji sztabowej w sprawie debaty w TVP. Przyszedł do nas list z zaproszeniem. To ma być wspólna debata telewizji publicznej, Polstatu i TVN. Jest taka dobra zasada, że sztaby spotykają się, ustalają termin. Jeżeli zasady zostaną spełnione, to Karol Nawrocki nie boi się żadnej debaty, możne debatować z każdym

– podkreśliła Emilia Wierzbicki.

Szekspir pod gwiazdami

Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!

jbp/

Przeczytaj więcej

Gorąca sesja Rady Warszawy. Ostre słowa o Szpitalu Południowym
Gorąca sesja Rady Warszawy. Ostre słowa o Szpitalu Południowym
Piotr Gliński: W Warszawie funkcjonuje „brudna wspólnota”
Piotr Gliński: W Warszawie funkcjonuje „brudna wspólnota”
Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.
Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.