Teraz na antenie:
Radio Wnet
Polska

Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska: na granicy polsko-białoruskiej powoli wracamy do sytuacji z jesieni 2021 r.

Migranci znowu są agresywni, bo atakują polskie patrole, rzucają kamieniami, konarami - mówi dziennikarka.
Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska: na granicy polsko-białoruskiej powoli wracamy do sytuacji z jesieni 2021 r.

Granica polsko-białoruska/fot. Twitter

Do tej pory tam w tych wsiach i w Czerwonym Borze, ale i nieopodal, po prostu ludzie żyli spokojnie. To są niewielkie miejscowości, każdy z każdym się znał. W tej chwili od jakiegoś czasu chodzą po prostu grupy młodych mężczyzn ciemnoskórych, obserwują podwórka, zaglądają do domu

Czerwony Bór to miejscowość, w której utworzono ośrodek dla migrantów. Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska relacjonuje, że uchoddźcy i migranci, którzy docierali na Podlasie legalnie, nie sprawiają problemów i sprawnie integrują się z miejscową społecznością.

Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!

Szekspir pod gwiazdami

https://wnet.fm/2025/04/01/cezary-gmyz-utracilismy-kontrole-nad-zachodnia-granica-musimy-sie-przygotowac-na-masowy-naplyw-muzulmanow/

Przeczytaj więcej

Gorąca sesja Rady Warszawy. Ostre słowa o Szpitalu Południowym
Gorąca sesja Rady Warszawy. Ostre słowa o Szpitalu Południowym
Piotr Gliński: W Warszawie funkcjonuje „brudna wspólnota”
Piotr Gliński: W Warszawie funkcjonuje „brudna wspólnota”
Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.
Andrij Sadowy: Głupstwo przeciwko przyszłości. Jarosław Kaczyński: [Sadowy] to oczywisty banderowiec! Spór o pamięć i polityczną moralność w świetle oszukania polskiej firmy.