Teraz na antenie:
Radio Wnet
Polska

Miami: Iga Świątek odpada w ćwierćfinale prestiżowego turnieju WTA

Wiceliderka światowego rankingu uległa Filipince Alexandrze Eali 2:6, 7:5. Na tym samym etapie z turniejem pożegnała się Magda Linette; uznając wyższość Włoszki Jasmine Paolini (3:6, 2:6).
Miami: Iga Świątek odpada w ćwierćfinale prestiżowego turnieju WTA

Iga Świątek po porażce z Jeleną Ostapenko w 1/2 finału turnieju w Dosze, 14 lutego 2025 r. / Fot. X

Iga Świątek we wcześniejszych rundach pokonała: Caroline Garcię, Elise Mertens i Elinę Svitolinę. Z kolei Magda Linette wyeliminowała kolejno Rosjanki: Anastazję Pawluczenkową i Ekaterinę Aleksandrową, Czeszkę Lindę Fruhvirtovą i – sensacyjnie, Amerykankę Coco Gauff.  W półfinałach zmierzą się: Białorusinka Aryna Sabalenka z Jasmine Paolini oraz Alexandra Eala ze zwyciężczynią starcia między Emmą Raducanu ( Wielka Brytania) a Jessicą Pegulą (USA).

Grzegorz Lato: reprezentacja Polski ma przed sobą bardzo trudne eliminacje. Każde zwycięstwo będzie trzeba wyszarpać

Przeczytaj więcej

Prokurator Opitek: Projekt ustawy o biegłych sądowych to wizja gąszczu instytucjonalnego i proceduralnego
Prokurator Opitek: Projekt ustawy o biegłych sądowych to wizja gąszczu instytucjonalnego i proceduralnego
Kolejki do lekarzy i polityczna burza. Gursztyn: wyborcy KO zaczynają mieć kłopot
Kolejki do lekarzy i polityczna burza. Gursztyn: wyborcy KO zaczynają mieć kłopot
Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Michał Moskal: „Bardzo bym chciał, żeby się tak wydarzyło”
Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Michał Moskal: „Bardzo bym chciał, żeby się tak wydarzyło”