W zimowym okienku transferowym kluby zmienili m.in.: Nicola Zalewski i Karol Świderski ( obaj w swoich debiutanckich meczach – odpowiednio w Milanie i Panathinaikosie), a także m.in. Jakub Moder (Feyenoord Rotterdam), Kamil Piątkowski (Kasimpasa), czy Kacper Urbański (Monza). Podczas całego okienka działo się dużo, a jednym z największych transferów było przejście Omara Marmousha z Eintrachtu Frankfurt do Manchesteru City:
Manchester City stać na wszystkich piłkarzy, mimo to klub nie uniknął kryzysu
wskazuje dziennikarz tygodnika „Piłka Nożna” Zbigniew Mroziński. Jak dodaje:
Chyba Pep Guardiola zbyt pochopnie latem pozbył się Juliana Alvareza. Nie sądzę, że Marmoush będzie umiał go w pełni zastąpić





