Przeciętny młody człowiek spędza 8 h ze swoim smartfonem, głównie w mediach społecznościowych. To rodzi poczucie, że „wszyscy ludzie mają życie lepsze niż ja”, i prowadzi do frustracji, a nawet depresji.
Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!
https://wnet.fm/2024/12/18/dom-pielgrzyma-fundacji-sedlaka-na-kaszubach-zaprasza-aleksandra-pitra-kox/





