Dziś rano dowiedziałem się, że Stany Zjednoczone nawiedził cyklon, a dopiero co Ameryka zmagała się z huraganami. Pod tym względem w Polsce żyje się o wiele lepiej. My mieliśmy w tym roku tylko powódź na niewielkim obszarze. Jeden kataklizm, niby nie dużo, chyba że doliczyć jeszcze katastrofalną kondycję piłkarskiej reprezentacji, która przegrała ze Szkocją jeden do dwóch w meczu Ligi Narodów i pierwszy raz w historii utraciła pozycję w najwyższej dywizji.
https://open.spotify.com/episode/36MFuT1ja3MJsRMyo3L2By
„Reprezentacja Polski nie ma rąk ani nóg” – powiedział w wywiadze dla PAP piłkarz Marek Rzepka.




