Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!
https://open.spotify.com/episode/5uvsC2JV4NsxLiqA8ufVSD?si=011ad5140cb942a8
Marta Ratuszyńska, prezes Partii Dobry Radom, pierwsza w Polsce utworzyła własny komitet wyboczy, w którym kobiety stanowiły większość (odwrotny parytet). Ale rozmowę w „Poranku Wnet” rozpoczęła od gratulacji dla złotej pięściarki Julii Szeremety i pewnego przesłania.
W samorządzie, bez wyjątku każdym, trzeba zajmować się ochroną zdrowia i rozwojem miasta. Wystąpiłam o stworzenie w Radomiu szpitala-ogrodu.




