11 lipca 2024 roku, w czwartkowy, burzowy, ulewny wieczór liczna delegacja kibiców Legii Warszawa złożyła wieniec przy Pomniku Rzezi Wołyńskiej oraz zapaliła znicze przy pomniku 27 Dywizji Piechoty AK na warszawskim Marymoncie.

Kibice Legii Warszawa pamiętają o ofiarach Rzezi Wołyńskiej. Warszawa 11 lipca 2024. Fot. Kibice Legii Warszawa
Kibice Legii Warszawa niezłomnie, często pod prąd czują polskie sprawy zdecydowanie lepiej niż niejeden polski rząd po roku 1989. Zawsze wierni idei miłości do Ojczyzny utożsamiają ją ze słabymi i zapomnianymi, tak jak ofiary bandyckich, okrutnych i nie znajdujących w Europie ostatnich dwóch wieków podobnych krwawych rzezi.








