Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełeński:
„Dobre wieści od ministra Umierowa. „Abramsy” są już na Ukrainie i przygotowują się do wzmocnienia naszych brygad. Jestem wdzięczny sojusznikom za wypełnienie porozumień! Poszukujemy nowych kontraktów, poszerzając geografię dostaw.”
Raport z Kijowa:
https://wnet.fm/broadcast/raport-z-kijowa-25-09-2023-w-1920-roku-polska-wygrala-wojne-z-sowietami-ale-nie-zrealizowala-celu-politycznego/



