Teraz na antenie:
Radio Wnet
Kultura i media

Paweł Bobołowicz laureatem nagrody Angelus

Po raz 17. zostały wręczone nagrody Angelus Lubelski. Idea nagrody zrodziła się w gronie ludzi kultury dawnego duszpasterstwa środowisk twórczych w Lublinie.
Paweł Bobołowicz laureatem nagrody Angelus

Paweł Bobołowicz | fot. Krzysztof Skowroński

Paweł Bobołowicz, dziennikarz Radia Wnet, został laureatem nagrody Angelus w kategorii Angelus kultury medialnej.

 Jest to nagroda dla ludzi, którzy w duchu wartości humanistycznych i chrześcijańskich, kreują świat oparty na miłości – wyjaśnia sekretarz kapituły nagrody „Angelus”, Grażyna Rumik.

Gala rozdania nagród „Angelus Lubelski” odbyła się w środę wieczorem. Spotkanie odbyło się w lubelskim Centrum Kultury.

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla Pawła Bobołowicza!

Szekspir pod gwiazdami

Paweł Bobołowicz (po lewej) | fot. zdjęcie organizatora

Przeczytaj więcej

Kupowanie nie równa się posiadaniu, petycja Stop Killing Games odrzucona przez Komisję Europejską
Kupowanie nie równa się posiadaniu, petycja Stop Killing Games odrzucona przez Komisję Europejską
ZAIKS pod presją pytań. Dominika Barabas, ePUAP i postulaty zmian. Część 2
ZAIKS pod presją pytań. Dominika Barabas, ePUAP i postulaty zmian. Część 2
Zaczęło się od pomysłu sprzed lat. Dziś „Orzeł i Krzyż” przyciąga tłumy
Zaczęło się od pomysłu sprzed lat. Dziś „Orzeł i Krzyż” przyciąga tłumy