Maria Kurowska wypowiada się na temat bieżącej sytuacji pandemicznej – uważa, że strategia walki z wirusem powinna być oparta przede wszystkim o jej leczenie.
Rząd powinien walczyć z pandemią poprzez leczenie choroby. Tam gdzie się leczy covida – jak w Indiach – tam ilość zgonów jest bardzo niska.
Czytaj także: Jerzy Karwelis: ostrzeżenia osób sceptycznych wobec szczepień sprawdziły się





