Na konferencji premier podkreślił, że piąta fala koronawirusa stała się faktem.
Mamy do czynienia z Omikronem, który jest bardziej zaraźliwy niż poprzednie warianty. To dlatego notujemy rekordy zakażeń.
Premier @MorawieckiM w #KPRM: Dzisiaj chcemy poruszyć 2 tematy – związany z koronawirusem oraz korektami w ramach #PolskiŁad. V fala różni się tym, że mamy do czynienia z Omikronem, który jest dużo bardziej zaraźliwy, dlatego odnotowujemy rekordy zakażeń. pic.twitter.com/CoGwfNuW4i



