Dr Marcin Kędzierski odnosi się do niedawnej rozmowy między kanclerz Niemiec Angelą Merkel a białoruskim dyktatorem Aleksandrem Łukaszenką. Uważa, że Merkel poważnie naruszyła zasady dyplomatyczne ustalone w Unii Europejskiej – nikt nie miał zezwolenia na rozmowy z Łukaszenką.
.@KedzierskiMarc w #PoranekWnet: W UE mieliśmy przyjętą strategię nie rozmawiania z #Łukaszenka. Kanclerz Merkel nie ma mandatu do prowadzenia takich rozmów.#RadioWnet
— RadioWnet (@RadioWNET) November 18, 2021





