Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z najnowszymi informacjami dotyczącymi sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Noc przy przejściu granicznym w Kuźnicy minęła spokojnie.
.@AgaSiewiereniuk w #PoranekWnet: Noc na granicy minęła dosyć spokojnie. W okolicach #Kuźnica nie było żadnej rozróby.#RadioWnet
— RadioWnet (@RadioWNET) November 17, 2021




