.@SolochPawel w #PoranekWNET o Nord Stream 2: Nawet jeśli dojdzie do zakończenia tej budowy, to nie znaczy, że mamy zaprzestać podnosić tę kwestię. (…) Oczywisty jest tu interes Rosji.#RadioWNET
— RadioWnet (@RadioWNET) June 2, 2021
Na spotkanie zostali też zaproszeni goście z Ukrainy. Wydarzenie było organizowane przed zbliżającym się szczytem NATO. Paweł Soloch wskazuje, że na spotkaniu poruszana była kwestia Nord Stream II. Reprezentanci Polski i Ukrainy podkreślali, że niemiecko-rosyjsko gazociąg służy interesom Kremla i osłabia jedność bloku euroatlantyckiego.





