Agnieszka Jarczyk mówiła o wczorajszej napaści na przedstawicieli Mediów Narodowych pod Trybunałem Konstytucyjnym. Sytuacja miała miejsce podczas relacji z demonstracji Strajku Kobiet:
To zupełnie nowa jakość, jeżeli chodzi o ataki na nas – powiedziała.
Liderka Strajku, Marta Lempart wykrzyczała w stronę ekipy MN, że „z faszystami się nie rozmawia”. Doszło także do fizycznego ataku na dziennikarzy.
.@AgaJarczyk w #PoranekWNET o ataku na @MediaNarodoweMN podczas #StrajKobiet: przy Placu na Rozdrożu zostaliśmy zaatakowani przez grupę osób, którzy krzyczeli w naszym kierunku. (…) Nie odpowiadaliśmy na zaczepki.#RadioWNET





