Polski „pacjent zero” wspominał, jak zareagował gdy dowiedział się o zakażeniu koronawirusem.
Zostałem porażony tą informacją. Od 2 marca byłem na oddziale zakaźnym. Nie wiedziałem co się będzie działo. To było dla mnie zaskoczenie. (…) Obawiałem się o swoje zdrowie i nie do końca wiedziałem jak się zaraziłem – powiedział na antenie Radia Wnet.
Myślał także o najczarniejszym scenariuszu.




