Jerzy Milewski podkreślił, że wiele kwestii związanych ze zwalczeniem pandemii pozostaje niejasnych.
W moim odczuciu obserwowaliśmy ciąg zdarzeń, który był daleki od optymalnego sposobu postępowania w tych zaskakujących okolicznościach i upływający czas nie wyprowadził mnie z tego przekonania. (…) Uważam, że popełniono szereg błędów. (…) Można się było od nich uchronić. Podstawy tego działania albo były nieznane albo były logicznie sprzeczne.
Jerzy #Milewski w #PoranekWNET: W moim odczuciu obserwowaliśmy ciąg zdarzeń, który był daleki od optymalnego postępowania w tych zaskakujących okolicznościach. Upływający czas nie wyprowadził mnie z tego przekonania, a im dalej tym bardziej uważam że popełniono szereg błędów. 1/2
— RadioWnet (@RadioWNET) December 29, 2020




